Hakkımızda
 
GİZTEK, 2004’den bugüne hotel, restaurant, fastfood zincirleri, konutlar,hastaneler, üniversiteler, bankalar, kafeler, alışveriş merkezleri, pastahaneler, işmerkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin sıhhi ürünler alanında ve bu ürünlere bağlı teknik servis hizmetini, danışmalığını uzman ve dinamik  kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

 

GİZTEK, Kuruluşundan bu güne konusunda  global marka olan GEBERİT ve GROHE’nin bayiliğini yapmaktadır.2013 yılında şubeleşme yolunda ilerleyen firmamız  İstanbul -  Pendik ilçesinde ilk şubesini açmıştır.

 

Toptan ve Perakende mağazacılığında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi ilişkilerinin yanı sıra, Oluşan talep doğrultusunda 2016 yılının başında banyomagazam.com markasının doğmuştur.

 

Merkezi İstanbul'da bulunan “Giztek Endüstri  ve Tesisat Sistemleri Sanayi Ticaret” toptan & perakende mağazacılık alanında hemde online satış ile banyomagazam.com markası altında devam etme kararı aldı.Bu alandaki iş gelistirme çalışmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.

  

             


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR